Bruma kesti attı
08 Mayıs Pazartesi, 09.24
Son oynanan Kasımpaşa maçının yenilgiyle sonuçlanması sonrasında büyük bir karışıklık yaşayan Galatasaray’da sular bir türlü durulmak bilmiyor.
Başkan Dursun Özbek’in olaya el koymasıyla düzeleceği beklenen sorunlar daha da artarken, maçın 18. dakikasında oyun dışına alınan Bruma’nın teknik direktör Igor Tudor ile bağlarını tamamen kopardığı ve Hırvat hoca takımda kaldığı sürece sarı kırmızılı formayı giymek istemediği iddia edildi. Sezon sonuna yaklaşıldığı şu günlerde Portekizli yıldızla yeni bir sözleşme imzalama planları yapan ve 5 yıl daha Galatasaray’da oynaması beklenen Bruma’nın bu çıkışı yönetim katında büyük bir paniğe neden olurken, sorunun nasıl çözüleceği konusunda yöntemler arandığı belirtildi. Bu gelişmeler üzerine sarı kırmızılı yönetimin yeni sözleşme için İstanbul’a çağırdığı menajer Catio Balde’nin sorunlar hallolana kadar randevuları iptal ettiği bilgisi verildi.

TUDOR’A ‘’ÇOK KONUŞMA’’ DEDİ

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşayan Galatasaray’da yönetim yeni sezon hazırlıklarını şimdiden bitirme planları yaparken karşılaştığı sorunlar elini kolunu bağlar bir hale geldi. Bu yıl takımın en etkili oyuncularından olan Bruma’yı başka bir kulübe kaptırmak istemeyen ve 5 yıllık yeni bir sözleşme yapmak isteyen yönetim, yıldız oyuncunun Tudor ile yaşadığı sorunlardan dolayı zor durumda kaldı. Bruma ile Tudor’un yıldızının bir türlü barışmaması yönetimi içinden çıkılamaz bir girdaba sokarken, nasıl bir çözüm bulunacağı konusunda da sıkıntıya sokuyor. Diğer yandan Bruma’nın son oynanan maçta oyundan erken alınma nedeni de ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre Hırvat hocanın, Bruma’ya topu kaybettiği anda geriye koşması konusunda bir talimat verdiği ancak Portekizli yıldızın bu talimata ‘’çok konuşma’’ şeklinde tepki gösterdiği belirtildi.

Yorum Yap


İsim :

Yorum :
AVRUPA TOP LİST
  Real Madrid-Espanyol
1   1.29
%94
X   6.80
%3
2   12
%2
8.512.988 €  
  Sampdoria-Inter
1   4.60
%15
X   3.70
%10
2   1.93
%75
4.188.602 €  
  Montpellier-Nice
1   2.50
%72
X   3.15
%11
2   3.45
%17
1.303.401 €  
İDDAA TOP LİST