Abdullah Avcı eski yuvasına çok yakın
11 Mayıs Perşembe, 08.30
Süper Lig’in 20. haftasında kendi sahasında alınan 2-1’lik Kayserispor yenilgisi sonrasında Galatasaray’ın başına getirilen Hırvat teknik adam Igor Tudor’un takımdaki günlerinin sayılı olduğu belirtildi.
Görevde kaldığı 10 hafta boyunca aldığı başarısız sonuçların yanında takım içindeki huzuru da tesis edemeyen teknik adamın sezon sonunda takımdan gönderileceği iddia ediliyor. Sarı kırmızılı takımdaki bazı oyuncular ile bir türlü yıldızı barışmayan Tudor’un maçlarda yaptığı oyuncu değişiklikleri ile de pek çok otoriteden büyük eleştiriler aldığı yadsınamaz bir gerçek. Tudor ile takımın pek fazla yol alamayacağını gören Başkan Dursun Özbek yeni bir hamle yapma kararı aldı. Edinilen bilgilere göre sezon sonunda Tudor ile yollar ayrılıp yerine Medipol Başakşehir’in başarılı hocası Abdullah Avcı getirilecek. Yıllar önce Galatasaray’ın PAF takımını çalıştıran Avcı’nın da bu konuda istekli olduğu ve sarı kırmızılı kulübe gelmek için can attığı kaydedildi.

AVRUPA KUPALARINA KATILMAK KRİTİK KONU

Sarı kırmızılı takımda bitmeyen sorunlar ve hemen her branşta alınan başarısız sonuçlar Başkan Dursun Özbek’in radikal kararlar almasına neden oldu. Teknik adam Tudor’un devamlı arkasında duran ve her başarısız sonuçta destekleyen Özbek artık desteğinin sonuna geldi. Son Kasımpaşa yenilgisi ile çileden çıkan Özbek, Galatasaray’ın daha da kötüye gitmemesi için düğmeye bastı. Kulüp içinden alınan bilgilere göre sezonun bitimine 4 hafta kala herhangi bir operasyonda bulunulmayacak. Sezon sonunda takımın bulunduğu konuma bakılarak büyük bir harekata girişilecek. Takım eğer Avrupa kupalarına katılma şansını elinden kaçırırsa Hırvat teknik adam gönderilecek. Boşalacak teknik adam koltuğu içinse en büyük aday başarılı hoca Abdullah Avcı. Galatasaraylı olduğu bilinen Avcı, yeni sezonda takımın başına getirilecek ve altyapıya daha fazla önem verilecek.

Yorum Yap


İsim :

Yorum :
AVRUPA TOP LİST
  Real Madrid-Espanyol
1   1.29
%94
X   6.80
%3
2   12
%2
8.512.988 €  
  Sampdoria-Inter
1   4.60
%15
X   3.70
%10
2   1.93
%75
4.188.602 €  
  Montpellier-Nice
1   2.50
%72
X   3.15
%11
2   3.45
%17
1.303.401 €  
İDDAA TOP LİST